Žáci se vzdělávají i skrz exkurze a přednášky

29.04.2017 12:43

O tom, že není třeba při získávání vědomostí sedět jen ve třídě, ví své žáci Střední školy KNIH a Gymnázia Globe, kteří v těchto jarních měsících vyráží mimo školu na zajímavé exkurze a přednášky. Zmínit bychom mohli přednášku na policejní stanici, kde se žáci dozvěděli o prevenci a nebezpečí užívání drog, dále se setkala s úspěchem i přednáška na požární stanici, kde se žáci dozvěděli něco o fungování krizového managementu. Vítanou změnou ze školní rutiny byl i geokešing po Bílé hoře, který byl spojen s detailnějším poznáváním okolí, nebo výstava Milana Grygara v brněnské Fait gallery, kde se studenti seznámili s tvorbou a neobvyklými technikami tohoto významného českého umělce. Jaro je navíc, jak už je zvykem, spojeno s návštěvami školní zahrady, která se probírá ze zimního spánku k životu.

Gymnázium Globe, s.r.o. Bzenecká 23
628 00 BRNO